نمی دانم باور می کنید یا نه اما بازی معمایی – فلسفی The Talos Principle در ابتدا قرار بود Serious Sam 4 باشد. این شایعه ای بود که در سال ۲۰۱۵ درز کرد. با درنظر داشتن این مسأله تازه متوجه می شوید که چه مدتی است که Serious Sam 4  به عنوان یک ایده، محتوای اضافه یا شایعه در پروسه ساخت به سر می برد تا این که بالاخره یک خبر رسمی از بازی منتشر شود.

خب همانطور که گفته شد بازی Serious Sam 4 اکنون تأیید شده است. با توجه به چیزی که در کنفرانس کروتیا اعلام شد، نام کامل بازی Serious Sam 4: Planet Badass خواهد بود و شما عزیزان می توانید تیزری که به تازگی از بازی منتشر شده را در پایین مشاهده کنید:

به غیر از این تریلر منتشر شده، در حال حاضر اطلاعات زیادی از بازی در اختیار نداریم. همانطور که در پایان تریلر اشاره می شود، انتظار می رود که Croteam سازنده بازی اطلاعات بیشتری از بازی را در ژوئن و مراسم E3 ارائه دهد. در اطلاعات بازی نوشته شده:

Serious Sam 4: Planet Badass این سری افسانه ای را بازسازی خواهد کرد و با یک اکشن تمام عیار، دسته های زیاد دشمنان و اسلحه های مرگبار را به سطح جدیدی ارتقا می دهد.

Serious Sam یک بازی شوتر اول شخص اکشن می باشد که توسط Croteam اولین با برای PC و پس از آن برای پلتفرم های مختلف منتشر شد. بازیکنان در تمامی قسمت های این سری کنترل پروتاگونیست اصلی سری یعنی Serious Sam را به عهده می گیرند و با طیف وسیع و گوناگونی از موجودات فضایی که ظاهراً عقل درست و حسابی هم ندارند (موجودات بی کله ای که با دو تا بمب در دستشان به شما حمله ور می شوند) مواجه می شوند.

Coreteam از موتور گرافیکی خودش که Serious Engine نامیده می شود، برای ساخت هر دو Serious Sam: The First Encounter و Serious Sam: The Second Encounter استفاده کرد و ظاهرآً برای ساخت جدیدترین قسمت سری نیز قصد انجام همین کار را دارد. تا اعلام اخبار و احتملاً تریلرهای بیشتر در مراسم E3، می توانید تیزر کوتاه بازی را در بالا مشاهده کنید.

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای قدرنیوز محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.