ال جی برای گوشی هوشمند G7 ThinQ خود از بلندگوهای بوم باکس (Boombox) استفاده کرده که خروجی باس صدا را دو برابر می‌کند و همچنین قدرت صدایی بیش از ۱۰ برابر گوشی های هوشمند دیگر خواهد داشت.

تیزر دیگری از گوشی ال جی G7 ThinQ منتشر شده که خبر از ویژگی جدیدی را در این گوشی هوشمند می دهد. پس از انتشار خبری در خصوص مجهز شدن این گوشی هوشمند به صفحه نمایش فوق العاده روشن ۱۰۰۰ نیتی، امروز ال جی تصمیم گرفت تا ویژگی دیگری از این پرچمدار خود را به نمایش بگذارد: بلندگوهای بوم باکس (Boombox Speaker). همان طور که از نام این بلندگوها مشخص است، باید منتظر بلندگوهایی باشیم که سطح صدا را تا ۶dB همراه با دو برابر کردن باس صدا، افزایش خواهند داد. در نتیجه، صدایی که از بلندگوهای ال جی G7 ThinQ می شنویم، بیش از ۱۰ برابر بلندتر از سایر گوشی های هوشمند است. با توجه به محدودیت های فیزیکی که سخت افزار این دستگاه ها دارد، چنین میزان صدایی می توان بسیار عالی باشد. ال جی در توضیح این ویژگی جدید گفته که اگر گوشی را به صورت خوابیده بر روی یک سطح مانند زمین یا میز قرار دهید، باس صدا افزایش خواهد یافت.

ال جی تمام مشخصات و اطلاعات را در این تیزر بیان نکرده اما به طور خلاصه، بلندگوهای بوم باکس، در داخل محفظه گوشی قرار خواهند گرفت. چنانچه از تصویر مشخص است، بلندگو از کل بدنه دستگاه استفاده می کند که احتمالا همین موضوع موجب افزایش بیشتر صدا نسبت به ماژول بلندگو در سایر گوشی های هوشمند خواهد شد. خبر خوب دیگر در خصوص G7 ThinQ این است که مانند سایر پرچمداران این شرکت کره ای، جک ۳٫۵ میلیمتری هدفون همچنان در این گوشی حفظ شده و همچنین از ویژگی Hi-Fi Quad DAC بهره خواهد برد. مجهز شدن به تکنولوژی DTS:X که امکان تجربه صدای سه بعدی را حتی در صورت استفاده کردن از هدفون های معمولی، به کاربر می دهد، از دیگر ویژگی های ال جی G7 ThinQ است. البته تمام این اطلاعات و ویژگی ها باید در شرایط واقعی آزمایش شوند تا ببینیم آیا عملکردی در حد آنچه بیان شده خواهند داشت یا خیر.

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای قدرنیوز محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.