به گزارش قدرنیوز و به نقل از  روابط عمومی نیروی زمینی، امیر سرتیپ کیومرث حیدری در جمع فرماندهان و کارکنان تیپ ۳۷۷ گفت: اصول فرماندهی در نیروی زمینی ارتش بر ۳ اصل مهم ولایتمداری، عدالت محوری و شایسته سالاری استوار است و ما تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم تا با اجرای این سه اصل به اهدافی که ترسیم کرده‌ایم، دست پیدا کنیم.

وی تاکید کرد: ارتقاء آمادگی رزمی و بهبود وضع معیشتی از جمله اوامر فرماندهی معظم کل قوا در حکم انتصاب بنده بود که در این مسیر نیروی زمینی ارتش گام های موثری را با حمایت های فرمانده محترم کل ارتش برداشته است.

امیر سرتیپ حیدری با بیان اینکه تحرک و چابکی از ویژگی های نیروی زمینی ارتش است، افزود: از دیگر منویات فرماندهی معزز کل قوا ارتقا تحرک و کار آمدی یگان‌ها است؛ در این حوزه ما تلاش کردیم با توانمندی متخصصین داخلی، جهاد خودکفایی و با همکاری صنعت دفاعی کشور تجهیزات و سلاح های خود را روز آمد کرده و در حال حاضر به جرات می توان گفت در مقابل هرنوع تهدیدی مقابله خواهیم کرد.

وی تاکید کرد : در حال حاضر با ارتقاء تحرک و کار آمدی، قدرت تهاجم یگان ها افزایش یافته است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش خاطر نشان کرد: یکی از برنامه‌ها و طرح‌های ما ارتقا منزلت اجتماعی کارکنان است، ما باید نسبت به اجتماع و جامعه یک سر و گردن بالاترباشیم؛ چرا که ما به عنوان نیروهای مسلح زینت کشور هستیم.

لازم به ذکر است فرمانده نیروی زمینی ارتش دیدارهایی جداگانه با خانواده های معظم شهدا، صعب العلاج و همچنین دیدارهای چهره به چهره با تمامی کارکنان تیپ ۳۷۷ داشته و دستورات لازم را جهت برطرف سازی مشکلات صادر کرد.

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای قدرنیوز محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.