بنا بر اطلاعات منتشرشده، جیمز گان (James Gunn) کارگردان اخراج شده از دنیایی سینمایی مارول، نویسندگی قسمت دوم فیلم جوخه انتحار (۲ Suicide Squad) را بر عهده گرفته است.

بعد از اکران نه‌چندان موفق فیلم جوخه انتحار، کمپانی برادران وارنر (Warner Bros) اعلام کرد که ادامه این فیلم در دست ساخت است ولی هرگز مشخص نشد که چه کسی بر روی صندلی کارگردانی این فیلم خواهد نشست زیرا قبلاً دیوید آیر (David Ayer) گفته بود که اصلاً علاقه‌ای به کارگردانی قسمت دوم این فیلم ندارد. قسمت اول فیلم جوخه انتحار در زمان اکران خود، توانست در سرتاسر جهان ۷۴۶ میلیون دلار فروش (بودجه فیلم ۱۷۵ میلیون دلار بوده است) داشته باشد ولی از طرفی دیگر، این فیلم به‌شدت از طرف منتقدان طردشده است.

2 Suicide Squad

در ماه سپتامبر ۲۰۱۷ به‌طور رسمی اعلام شد گاوین اوکانر (Gavin O’Connor)، نویسندگی و کارگردانی فیلم را در دست گرفته است ولی بعد از مدتی ظاهراً ایشان به دلیل وجود برنامه کاری شلوغ از پروژه ساخت این پروژه به خارج‌شده است؛ هرچند که این اتفاق به‌صورت رسمی اعلام نشد.

به نظر می‌رسد که روزهای بدبیاری برای سازندگان این پروژه به پایان رسیده است. کمپانی برادران وارنر طی بیانیه‌ای مشخص کرده است که کارگردان سری فیلم‌های موفق نگهبانان کهکشان (Guardians of the Galaxy) یعنی جیمز گان به تیم نویسندگان فیلم ۲ Suicide Squad اضافه‌شده است و به اعتقاد برخی از طرفداران، این حرکت بسیار خوبی برای دنیایی سینمایی دی سی (DCEU) بوده است. جیمز گان قبلاً توانایی‌های خود را برای هدایت هم‌زمان چندین ابرقهرمان در صفحه سینما اثبات کرده بود.

2 Suicide Squad

برخی از منابع نزدیک به کمپانی برادران وارنر گفته‌اند که ۲ Suicide Squad یک ادامه مستقیم برای قسمت اولش محسوب نمی‌شود زیرا اینکه قرار است جیمز گان به نوعی آن را بازسازی کند. جالب است بدانید که بعد از اعلام حضور جیمز گان در تیم نویسندگان این فیلم، دیو باتیستا (Dave Bautista) در صفحه شخصی توییتر گفت که دوست دارد در این فیلم حضورداشته باشد. دیو باتیستا بازیگر نقش شخصیت درکس (Drax) در فیلم نگهبانان کهکشان بوده است. دیو باتیستا جزء کسانی است که به‌شدت نسبت به اخراج جیمز گان از دنیای سینمای مارول اعتراض کرده بود و حتی این بازیگر محبوب اعلام کرد که اگر از فیلمنامه نوشته‌شده توسط جیمز گان برای قسمت سوم نگهبانان کهکشان استفاده نشود، قرارداد خود را فسخ خواهد کرد.

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای قدرنیوز محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.