در آخرین بروزرسان Fortnite از یک اسلحه جدید (مشابه تلبمه) به نام Clinger رونمایی شد که نارنجک های چسبنده را به بازی اضافه می کند.

آخرین بروزرسان Fortnite ، اسلحه جدیدی به نام Clinger معرفی کرده که برای کله پا کردن دشمنان در بازی به کار برده می‌شود که در هر دو سناریو Battle Royale و Save the World قابل استفاده است. می توانید تصویر این اسلحه را در شکل ذیل ببینید:

Fortnite

Clinger ها از طریق لوت های روی زمین، پکیج ملزومات، پیکج LIamas و صندوقچه های گنج قابل دسترسی هستند. درجه کمیابیشان Uncommon بوده و ۲٫۵ ثانیه تأخیر در انفجار دارند.. در عین حال که آسیب این نارنجک های چسبنده روی سازه های بازی ۲۰۰ پوینت خواهد بود، اگر یکی از این تیر ها به بازیکن دیگر برخورد کند ۱۰۰ پوینت آسیب وارد می کند.

با توجه به جزئیات پچ نسخه ۳٫۶ تیر اسلحه Clinger در بین هوا نمی ترکد، اما اگر ساختمانی که به آن متصل شده است خراب شود، خودش هم منفجر خواهد شد. در حالت Save The World، این بمب های چسبنده قادر نیستند به سازه هایی که توسط بازیکنان ساخته می شوند آسیبی وارد کنند. علاوه بر این، غیر از Clinger در حالت Save The World سلاحی به نام Noble Launcher نیز به Fortnite اضافه می شود؛ یک اسلحه سنگین که موجی از انرژی را به سمت دشمنان شلیک می کند و قرار است در تاریخ ۲۵ آوریل (۵ اردیبهشت) ۸ بعد از ظهر به وقت آمریکا عرضه شود.

بروزرسان نسخه ۳٫۶ همچنین تغییرات دیگری نیز به بازی اضافه کرده است. برای مثل نرده های کوتاه دیگر برای ساختن سازه های مختلف مانع تان نمی شوند. بسته ملزومات اکنون با سرعت دو برابر نسبت به گذشته پدیدار می شوند و با سرعت دو برابر نیز سقوط می کنند. سلاح های بازی نیز دستخوش تغییراتی جزئی شده اند، دقت و قدرت آسیب Minigun اکنون افزایش و لگد اسلحه کاهش یافته است. به علاوه احتمال ظاهر شدن بمب های کنترلی در صندوقچه های گنج اکنون ۴۰ درصد کاهش پیدا کرده است.

با ورود به سایت رسمی اپیک گیمز می توانید از جزئیات بیشتر پچ ۳٫۶ بازی Fortnite مطلع شوید.

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای قدرنیوز محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.