انیمیشن Spider-Man: Into The Spider-Verse نه تنها موفق به جلب نظر مثبت منتقدان شده، بلکه توانسته رکورد بالاترین فروش ماه دسامبر انیمیشن‌ها در تاریخ سینما را از آن خود کرد.

انیمیشن «مرد عنکبوتی: به درون دنیای عنکبوتی» (Spider-Man: Into The Spider-Verse) نه تنها نظر مثبت منتقدان را جلب کرده، بلکه یک رکورد جدید در جدول فروش باکس‌آفیس (box office) نیز ثبت کرده است. این فیلم آخر هفته گذشته اکران شد و در طول سه روز اول نمایش عمومی خود در ایالات متحده، به رکورد فروش ۳۵٫۴ میلیون دلار رسید. این میزان فروش یک رکورد جدید در بین تمام فیلم‌های انیمیشن اکران شده (در ماه دسامبر) تاریخ سینماست. Spider-Man: Into The Spider-Verse فیلم شماره ۱ آخر هفته بود و پس از آن فیلم «قاطر» (The Mule) ساخته کلینت ایستوود (Clint Eastwood) با فروش ۱۷٫۲ میلیون دلار در جایگاه دوم قرار گرفت.

تریلر انیمیشن Spider-Man: Into The Spider-Verse:

انیمیشن Spider-Man: Into The Spider-Verse امتیاز باور نکردنی +A را در وبسایت CinemaScore و از کسانی که این فیلم را دیده‌اند دریافت کرده است؛ این امتیاز فوق‌العاده نشان می‌دهد که فروش آن در آخر هفته دوم اکران و بعد از آن نیز به خوبی پیش خواهد رفت. در حال حاضر، فروش جهانی این فیلم پس از گذشت یک هفته، به ۵۶٫۴ میلیون دلار رسیده است. هزینه ساخت این انیمیشن ۹۰ میلیون دلار بوده است.

Spider-Man: Into The Spider-Verse جدیدترین انیمیشن «مرد عنکبوتی» است که تولیدکننده اصلی آن کمپانی سونی پیکچرز (Sony Pictures Entertainment, Inc) است. فیلم قبلی سونی به نام «ونوم» یک اسپین‌آف (Spin-off) بر اساس شخصیت شرور Venom، یکی از دشمنان دیرینه مرد عنکبوتی ساخته شد و به یک موفقیت بزرگ در گیشه رسید که بیش از ۸۵۰ میلیون دلار نصیب سازندگانش کرد. بین استودیوی مارول و سونی پیکچرز از سال ۱۹۹۹ قراردادی وجود دارد که بر اساس آن سونی امتیاز قانونی استفاده از شخصیت مرد عنکبوتی و دیگر شخصیت‌های دوست و دشمن او را در اختیار دارد. سونی مجوز استفاده از شخصیت کمیک Spider-Man و دیگر شخصیت‌ها در فیلم‌های خود را از کمپانی مارول خریداری کرده است.

مرد عنکبوتی: به درون دنیای عنکبوتی / Spider-Man: Into The Spider-Verse

شمیک مور (Shameik Moore) صداپیشگی نقش اصلی فیلم یعنی مایلز مورالس (Miles Morales) را بر عهده داشته است. کارگردانان این انیمیشن پیتر رمزی (Peter Ramsey)، باب پرسیکتی (Bob Persichetti) و رادنی راتمن (Rodney Rothman) هستند. شرکت‌های کلمبیا پیکچرز (Columbia Pictures)، سونی پیکچرز انیمیشن (Sony Pictures Animation Inc) که هر دو زیرمجموعه کمپانی سونی پیکچرز هستند و مارول اینترتینمنت (Marvel Entertainment) که زیرمجموعه والت دیزنی است، تولیدکنندگان انیمیشن «مرد عنکبوتی: به درون دنیای عنکبوتی» هستند.

شما می توانید لیست ۱۰ فیلم پرفروش سه روزه ۱۴ تا ۱۶ دسامبر در کشور آمریکا را در جدول زیر ببینید (بر اساس جدول باکس‌آفیس).

رتبه نام فیلم
فروش از ۱۴ تا ۱۶ دسامبر ۲۰۱۸
۱ Spider-Man: Into the Spider-Verse ۳۵٫۴ میلیون دلار
۲ The Mule
۱۷٫۲ میلیون دلار
۳ The Grinch ۱۱٫۶ میلیون دلار
۴ Ralph Breaks the Internet ۹٫۶ میلیون دلار
۵ Mortal Engines ۷٫۵ میلیون دلار
۶ Creed II ۵٫۴ میلیون دلار
۷ Bohemian Rhapsody ۴٫۱ میلیون دلار
۸ nstant Family  ۳٫۷۲ میلیون دلار
۹ Fantastic Beasts: The Crimes ofGrindelwald
 ۳٫۶۵ میلیون دلار
۱۰ Green Book ۲٫۸  دلار

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای قدرنیوز محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.