پیکاپ فورد رنجر ۲۰۱۹ یکی از محصولات جدید کمپانی فورد است که تولید آن از اواخر امسال آغاز خواهد شد. بنا بر اعلام ویژگی‌های این خودرو توسط فورد، شاهد برتری‌های این خودرو نسبت به رقبایش خواهیم بود.

پیکاپ فورد رنجر 2019

همان‌طور که پیش‌تر در خبرها آمده بود پیکاپ فورد رنجر بعد از هفت سال به خط تولید با قیمت پایه ۲۵۳۹۵ دلار بازگشته است. با این حال از زمان معرفی پیکاپ فورد رنجر ۲۰۱۹ مدت‌هاست که می‌گذرد، اما به تازگی برخی از ویژگی‌های آن مشخص شده است. فورد رنجر ۲۰۱۹ از یک پیشرانه ۲٫۳ لیتری در در این مدل بهره می‌برد که به‌عنوان یکی از قدرتمندترین خودروها در بین مدل‌هایی چون فوکوس RS و موستانگ شناخته می‌شود. با این حال این خودرو از قدرت ۲۷۰ اسب بخاری و گشتاور ۴۲۰ نیوتن متری سود می‌برد.

درنتیجه با این قدرت در رده‌ای پایین‌تر از خودروهایی با موتور V6 مانند تویوتا تاکوما با ۲۷۸ اسب بخار و شورولت کلورادو با قدرت ۳۰۸ اسب بخار قرار می‌گیرد. اما این در حالی است که گشتاور پیکاپ فورد رنجر ۲۰۱۹ از خودروهای یاد شده بیشتر است؛ به طوری که تویوتا تاکوما دارای گشتاور ۳۵۹ نیوتن متری و شورولت کلورادو از گشتاور ۳۷۲ نیوتن‌متری بهره‌مند هستند. همچنین گشاور تولید شده فورد رنجر ۲۰۱۹ از خودروی نیسان فرانتیر مدل V6 با گشتاور ۳۸۰ نیوتن متر بیشتر است. در این مقایسه تنها خودرویی که گشتاور بیشتری نسبت به فورد رنجر ۲۰۱۹ دارد شورولت کلورادو در نسخه دیزلی است که گشتاور آن به ۵۰۰ نیوتن متر می‌رسد.

فورد همچنین دربیانیه‌ای ظرفیت کابین حمل بار پیکاپ فورد رنجر ۲۰۱۹ را اعلام کرده است؛ بدین ترتیب که این خودرو دارای حداکثر ظرفیت حمل بار حدود ۸۴۴ کیلوگرم خواهد بود. این در حالی است که اکثر پیکاپ‌های این کلاس دارای ظرفیت حمل بار به وزن ۶۸۰ کیلوگرم هستند که در میان آن‌ها شورولت کلورادو می‌تواند ۷۱۳ کیلوگرم را حمل نماید. فورد رنجر ۲۰۱۹ از قابلیت کشش بار به میزان ۳۴۰۱ کیلوگرم نیز برخوردار است. با این حساب رقبای دیگر این مجموعه چون شورولت کلورادو با ظرفیت کشش ۳۱۷۵ کیلوگرم در رده‌ای پایین‌تر قرار می‌گیرند. اما نسخه دیزلی شورولت کلورادو می‌تواند ۳۴۹۳ کیلوگرم را به دنبال خود بکشد. تویوتا تاکوما و نیسان فرانتیر نیز در نهایت قادر به کشیدن ۳۰۳۹ کیلوگرم بار هستند.

پیکاپ فورد رنجر

قیمت فورد رنجر

فاکتور قیمت در فورد رنجر ۲۰۱۹ به نظر می‌رسد که مبلغی ارزان‌تر را نسبت به دیگر خودروهای پیکاپ یاد شده داشته باشد. با این حال کمپانی فورد می‌تواند فروش خوبی را برای خود رقم بزند. با این حساب می‌توانید از این خبر با قیمت‌های مدل‌های مختلف فورد رنجر ۲۰۱۹ آشنا شوید. گفتنی است که تولید پیکاپ فورد رنجر ۲۰۱۹ از اواخر امسال در کارخانه مونتاژ میشیگان فورد آغاز می‌شود و بعد از آن در نمایندگی‌های مجاز به فروش می‌رسد؛ با این حال مشتریان و افراد متقاضی این خودرو می‌توانند هم‌اکنون آن را سفارش دهند.

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای قدرنیوز محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.