در سومین روز اردیبهشت ماه و در روزی که بارش باران بهاری طراوت دیگری به تهران بخشیده بود. پرسنل آژانس املاک قدرنیوز برترین های خود را در فرردین ماه ۹۷شناختند.

 به گزارش مجله قدرنیوز، در ابتدای این جلسه که پس از ضیافت نهار در محل مجموعه خانه معلم برگزار شد، «محمد تقوی» مدیر آژانس املاک قدرنیوز با اعلام انتخاب آژانس قدرنیوز۵ به عنوان برترین  آژانس املاک قدرنیوز گفت:«سال گذشته  کارکنان مسکن۵ توانستند ۹بار آژانس برتر شوند و پس از یک وقفه یک ماهه دوباره این عنوان را مال خود کردند. اول شدن های مکرر کار بسیار سختی است. من صمیمانه از آقایان کهنسال، سیار، نجفی و همه کارکنان آژانس قدرنیوز۵ تشکر می کنم  که اولین ماه سال جدید را هم با اول شدن آغاز کردند.این باعث خوشحالی من شد. مطمئنم که با پشتکاری که در مدیران، همکاران و مشاوران آژانس۵ می بینم، امسال هم رتبه بالایی را به دست خواهند آورد».

املاک قدرنیوز

 تقوی در ادامه افزود:« امیدوارم آژانس های دیگر هم با برنامه ریزی و تلاش بیشتر، در همین مسیر قدم بردارند. قبل از این که آقایان کهنسال و سیار، مدیریت معاملات مسکن۵ را به عهده  بگیرند، این آژانس در رتبه بندی ها اوضاع مطلوبی نداشت امّا همه ما در سال گذشته نتیجه برنامه ریزی خوب این دو همکار عزیز و همکاری پرسنل مجموعه با آنها را با ۹ بار اول شدن دیدیم. در فرودین ماه امسال هم توانستند با  اختلاف اول شوند.این،کار سختی بود و جای تحسین دارد».

او در ادامه گفت:«لازم می دانم به  آقای فاضلی مدیر مسکن ۲×۲ به خاطر درگذشت پدرشان تسلیت بگویم. با شناختی که از  آن مرحوم داشتم فرد بسیار شایسته ای بودند که ان شاالله  غفران و رحمت الهی نیز شامل حالشان خواهد شد».

مدیر آژانس های قدرنیوز همچنین گفت:«به آقای سیار تبریک ویژه ای می گویم که موفق شد در فروردین ماه، رتبه اول مدیر معاملات را کسب کند. نکته تعجب آور و تحسین برانگیز برای من این بود که آقای سیار توانست آقای کهنسال را هم که خیلی خوب کار کرده بود پشت سر بگذارد  و این نشان دهنده یک رقابت سازنده است که می تواند برای قدرنیوز۵ رشد بیشتر را به ارمغان بیاورد».

آژانس املاک قدرنیوز

در ادامه نفرات برتر  فروردین ماه به شرح زیر اعلام شدند:

برترین های آژانس املاک قدرنیوز :

۱-   قدرنیوز۵

 ۲-  آژانس ۸۵۰

 ۳-  مسکن ۲×۲

مدیران معاملات:

 1. سیار                     قدرنیوز۵
 2. کهنسال                 قدرنیوز۵
 3. سیاوش                آژانس ۸۵۰
 4. قربانی                  مسکن ۲×۲
 5. وثوقی
 6. ارجمندی

سرپرستان اول تا سوم آژانس املاک قدرنیوز:

 •  مختاری             قدرنیوز۵
 • جوزف               قدرنیوز۵
 • فرهنگ               قدرنیوز۵

 مشاوران اول تا سوم قدرنیوز:

 •  خداوردیان        قدرنیوز۵
 •  طلوعی             قدرنیوز۵
 •  فرزین              آژانس ۸۵۰

سرپرستان اول تا سوم  قدرنیوز۵:

 • مختاری
 • جوزف
 • فرهنگ

 مشاوران اول تا سوم قدرنیوز ۵:

 • خداوردیان
 • طلوعی
 • کوین

پس از اهدای تقدیرنامه و جوایز به نفرات برتر، «کهنسال» مدیر معاملات قدرنیوز۵ پشت تریبون آمد و ضمن  تشکر از آقای تقوی و قدردانی از همکارانش گفت:« یک مشاور املاک برای موفقیت  باید معیارهای مهمی را رعایت کند اما از نظر من دو پارمتر از بقیه موارد مهم تر است. عامل اول «روحیه کاری» است. کار ما نیاز به تمرکز بالایی دارد و برای حفظ این تمرکز باید روحیه خوبی داشته باشیم.  اگر فرد، با انرژی مثبت و روحیه تیمی در محل کار خود حاضر باشد، می تواند روی ظرایف کار خود تمرکز داشته باشد.گاهی اوقات برخی مشاوران با تجربه به خاطر اینکه در یک مقطع دو سه ماهه روحیه خوبی نداشته اند نتوانستند قراردادی داشته باشند و املاک قدرنیوز هم ناگزیر از قطع همکاری با آنها شده است.

مدیر معاملات قدرنیوز۵ در تکمیل این مطلب گفت:« همه افراد جامعه به شکل ها و سطوح مختلف مشکلاتی دارند اما در کار ما،فردی موفق است که هروز و با شروع کار،  این مشکلات را دم در آژانس بگذارد و با کار مخلوط نکند».

کهنسال«کسب آگاهی»  را دومین  عامل موفقیت دانست و افزود:« موفق ترین بیزینس من ها در دنیا  و صاحبان معتبرترین برندها  سعی می کنند همواره یاد بگیرند، کتاب بخوانند و از نظرات مشاوران متخصص بهره بگیرند. شما هم باید در هر درجه ای که هستید از یادگیری و آموزش غافل نشوید چرا که روش های فروش و ذائقه مشتریان عوض شده و همیشه باید به روز باشید».

پوریا کهنسال

 کهنسال در انتها گفت:«پیش از این در باره اهمیت فعال بودن آژانس در روز جمعه صحبت کرده ایم. آقای تقوی هم بارها حساسیت روز جمعه را گوشزد کرده اند. البته پرسنل قدرنیوز۵ حضور در روزهای تعطیل را به خوبی رعایت می کنند اما خواهش می کنم این آمدن فقط به منزله رفع تکلیف نباشد. چون می توانیم  بهترین بازدهی را در روز جمعه داشته باشیم.

 مهدی سیار هم که رتبه اول مدیران معاملات را در فروردین ماه کسب کرده بود، پرهیز از حاشیه سازی را مهم ترین عامل موفقیت قدرنیوز۵ دانست و گفت:« در این مدت سعی کردیم با کمک شما فضایی بدون حاشیه را در مجموعه داشته باشیم که اگر غیر از این بود اکنون در این جایگاه نبودیم. حاشیه ها مضرترین چیزی است که فضا را مسموم کرده و جلوی رشد ما را می گیرد. شما هم  به عنوان مشاوران املاک قدرنیوز، اگر مشکلی داشتید به شکلی منطقی با سرپرستان مطرح کنید. این که به دنبال خراب کردن کسی باشیم، دور از اخلاق است و پیامدش گریبانگیر خود آن فرد می شود».

 سیار در ادامه افزود:«یکی از اصول اساسی آژانس املاک قدرنیوز، رعایت اخلاق است. این که مجموعه قدرنیوز درباره همراهی متعاملین تا دفترخانه این اندازه  تأکید دارد به همین خاطر است. این خارج از کار و بحث معاملات است، چون قرارداد، منعقد شده و کمیسیون هم دریافت شده امّا اخلاق و تعهد کاری می گوید مشتری را همراهی کنیم. وقتی اسم آژانس املاک قدرنیوز را یدک می کشیم باید به اصول اخلاقی پایند باشیم».

مهدی سیار

 در انتهای مراسم نیز از کارکنان فعال و موفق آژانس قدرنیوز۵ با اهداء جوایزی از طرف آقایان تقوی و  کهنسال تقدیر به عمل آمد. حال باید ببینیم  که آژانس۸۵۰ که در فروردین ماه رتبه دوم را کسب کرد و  مسکن ۲×۲ در اردیبهشت ماه چگونه برای پس گرفتن کاپ آژانس برتر از قدرنیوز ۵، تلاش خواهند کرد. برای روشن شدن این موضوع تا اوایل خرداد ماه صبر خواهیم کرد.

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای قدرنیوز محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.